У Японії з’явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий

У Японії з’явився “двійник” Володимира Зеленського. Випускник Кіотського університету надихнувся українським президентом і спеціально відпустив бороду та зробив схожу зачіску. Про це пише “Ґрунт” у соцмережі twitter.

Японський студент, випускник Кіотського університету, з’явився на врученні диплома в образі президента України Володимира Зеленського. Хлопець спеціально три місяці відрощував бороду, а також зробив схожу зачіску, щоб перетворитися на людину, яку він вважає найсміливішим. 

Примітно, що на юнаку також оливковий світшот із гербом України, трохи схожий на той, що має Володимир Зеленський. Також випускник взяв із собою на захід плакат на підтримку України, на якому записав цитати із промови Зеленського у Конгресі.

Реакція українців не забарилася. 

“І це все ще краще, ніж той дипфейк, який росіяни зробили в березні минулого року”, “Чекаємо сюжет в російських новинах “адін в адін! Нашлі втарова двайніка Зєлєнскаво!””, “Нарешті якісний косплей! Чекаємо на наступний КомікКоні у Києві”, “Японенський”, “Ось вам і культ особистості”, – написали у коментарях. 

Коментарі. Фото: скрін twitter.com/grntmedia

Коментарі. Фото: скрін twitter.com/grntmedia

Коментарі. Фото: скрін twitter.com/grntmedia

Коментарі. Фото: скрін twitter.com/grntmedia

Раніше портал Знай повідомляв,  Зеленський підписав закон про компенсацію за зруйноване війною житло: які умови для отримання.

Також наш портал інформував, у Володимира Зеленського розповіли про повернення Криму: “Іншого шляху я не бачу”.

Крім того, ми писали,  українцям показали великі пророчі слова Тараса Шевченка, сумнівів не залишається: “Завжди вірила, вірю і віритиму”.


Источник