В Україні продали рідкісний фантик із жувальної гумки Turbo за чотиризначну суму

Вкладиш із жувальної гумки Turbo під номером #1 пішов з молотка майже за $200. Мова йде про один із найрідкісніших і найбажаніших фантиків 90-х. Адже саме з нього все і почалося… саме тому на сайті ТопЖир є навіть окрема рубрика Тачки з жувачки, присвячена автомобільним героям фантиків. Щоправда, з початком війни ми її навіть не оновлювали. Проте, можливо, настав час відновити її…

Якщо буде максимально точним, перший Номер Turbo Турбо 1-50 No 1 Opel Ascona продали на Віоліті за 6556 гривень. Як пише продавець, «ОРИГІНАЛ 1000% Колись, пацанятком, сам збирав колекцію. Особисто виміняв в свого сусіда,який знайшов її в жуйці. Пролежала в мене в альбомі для марок років,мабуть,з 35)))».

До 24 лютого, нагадаємо, вкладиш #70 в Україні було продано за 74 долари. Що ж до цієї Аскони, то, як говориться на сайті-аукціоні, аналогічний лот (чи той самий?) пішов з молотка влітку 2023-го року за 10 з половиною тисяч гривень. Певно, надто довго хтось бажав заволодіти цим звичайним, але рідкісним колекційним папірцем.

The post В Україні продали рідкісний фантик із жувальної гумки Turbo за чотиризначну суму first appeared on ТопЖыр.


[ оригинал ]