Стартував відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2025

Стартував відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2025. Національна команда представить Україну у Ванкувері-Вістлері.

Розпочалася реєстрація кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері. Зареєструватись можна на веб-платформі е-Ветеран до 21 квітня. Після верифікації документів учасники відбору будуть запрошені на всеукраїнські змагання. Вони пройдуть з 31 травня по 2 червня у Києві. Учасники ознайомляться з дисциплінами Ігор Нескорених. А також спробують себе у різних видах спорту під наглядом професійних тренерів та лікарів. Після завершення всеукраїнських змагань відбіркова комісія обере склад збірної. Її буде оголошено до 30 червня.

Національний відбір проходитиме за класичними видами спорту. Це баскетбол на кріслах колісних, велоспорт, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска), пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, настільний теніс. Цього року до збірної потрапить на десять осіб більше, ніж минулого. Міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 25 до 35 учасників.

відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2025

Взяти участь у цьогорічному відборі можуть військовослужбовці та ветерани Сил оборони України. А також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року. Основну роль у відборі відіграватиме вплив Ігор Нескорених на психологічне та фізичне відновлення, мотивація та підтримка цінностей Ігор. Спортивні досягнення враховуватимуться, але матимуть найменшу вагу у прийнятті рішення.

Ігри Нескорених засновані Його Високістю Герцогом Сассекським у 2014 році. Це найбільший у світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки. Ігри об’єднують сотні бійців та їхні родини, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, прикладом незламності духу захисників для сотні тисяч глядачів з усього світу. Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Invictus Games: Team Ukraine

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ


Источник marieclaire.ua