Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію BAFTA

Пісенний конкурс Євробачення-2023 отримав премію Британської академії телебачення і кіномистецтва BAFTA у номінації “Найкраще шоу у прямому етері”. 

Українсько-британське Євробачення-2023 отримало премію Британської академії телебачення і кіномистецтва BAFTA. Пісенний конкурс нагородили у номінації “Найкраще шоу у прямому етері”. У цій номінації також були представлені концерт на честь коронації короля Чарльза та Королівський фестиваль пам’яті Британського легіону.

Через повномасштабне вторгнення росії Євробачення-2023 приймала Велика Британія. Представник цієї країни зайняв друге місце на Євробаченні-2022. Конкурс проходив від імені України. Однією з ведучих шоу була українка Юлія Саніна, а у фіналі заспівали українські зірки. 

Юлія Саніна отримала премію BAFTA разом з командою BBC. Для церемонії нагородження співачка обрала вбрання від українських дизайнерів – біло-рожеву сукню квіткового силуету Valery Kovalska, туфлі від Kachorovska, сумку від Verbena Handbags, діамантові сережки від ювелірного дому Sova.

Співачка привітала колег: 

“Мої вітання усім, хто створював Євробачення-2023! Минув рік, а ми продовжуємо з теплом згадувати, як дві країни і дві культури створили історію на сцені у Ліверпулі разом. І ця нагорода – красивий фінальний акорд Євробачення 2023”.

Нагадаємо, що цього року премію BAFTA отримав фільм “20 днів у Маріуполі”. Українська стрічка перемогла в номінації “Найкращий документальний фільм”. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Julia Sanina

Читайте також: ШВЕЙЦАРІЯ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ЄВРОБАЧЕННЯ-2024, УКРАЇНА — НА 3-МУ МІСЦІ

Источник marieclaire.ua