У Парижі під час Олімпіади відкриється Український Дім Volia Space

У Парижі під час Олімпіади відкриється Український Дім Volia Space. Головна мета України на Олімпійських іграх – привернути увагу світу через героїзм наших спортсменів. 

26 липня у Парижі розпочнуться літні Олімпійські ігри 2024. Під час Олімпіади у місті відкриється Український Дім – Volia Space. Про це розповів очільник Міністерства молоді та спорту Матвій Бідний:

“Головна наша мета на цих іграх – це трибуна для нас, щоб привернути увагу світу через наших спортсменів, через їхній героїзм і героїзм нашого народу. Наше гасло участі в Олімпіаді – The Will to Win. Це – воля до перемоги. І ми хочемо, зокрема, через Український Дім донести світу нашу волю до перемоги”. 

Volia Space стане головним представництвом України поза Олімпійським селищем. Український Дім виконуватиме роль культурного та медійного хабу. У Volia Space транслюватимуться українські наративи та демонструватиметься воля українців до перемоги. Наразі створюється програма заходів для представників міжнародних медіа.

Український Дім працюватиме у залі Trabendo, що у парку La Villette, поруч із Домами інших країн. Там знаходитимуться Доми близько 15 країн Європи. Це буде осередок Олімпійського життя, Олімпійського руху поза спортивними локаціями і Олімпійським селищем. Volia Space розташується поруч із Домом Франції. Французька сторона надала допомогу із приміщенням та організацією. А також створила найкращі умови, щоб на цьогорічних Олімпійських іграх працював Український Дім Volia Space. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paris2024

Читайте також: ЕЙФЕЛЕВУ ВЕЖУ ПРИКРАСИЛИ ОЛІМПІЙСЬКИМИ КІЛЬЦЯМИ: ФОТО


Источник marieclaire.ua