Шон Пенн зніметься в українському фільмі «Війна очима тварин»

Американський актор і режисер, володар премій “Оскар” Шон Пенн зніметься в українському кіноальманаху “Війна очима тварин”.

Кіноальманах “Війна очима тварин” розповідає про війну в Україні. Головними героями стрічки стануть тварини. “Війна очима тварин” складається з новел, які знімуть відомі українські та зарубіжні режисери. Ці проникливі історії засновані на реальних подіях. “Війна очима тварин” покаже горе і віпробування, через які доводиться проходити і людям, і тваринам.  

Володар двох премій “Оскар” Шон Пенн зніметься в одній із новел, режисером якої стане Мирослав Слабошпицький. Голлівудський актор зіграє роль американського звукорежисера. 24 лютого 2022 року його герой перебуває в Україні і випадково стає свідком повномасштабного вторгнення росії.

Ця роль близька Шону Пенну. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну він насправді знаходився у Києві, де знімав фільм про Майдан і зміни в країні. Але його фільм “Суперсила” став більшим проєктом – він задокументував історію наживо. У лютому “Суперсилу” показали поза конкурсом на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Найближчим часом прем’єра стрічки “Суперсила” відбудеться у Києві.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України, Instagram / SOTA Cinema Group

Читайте також: SMALL TALK: КУРГАН І AGREGAT ПРО ФІЛЬМ «ЛЮКСЕМБУРГ, ЛЮКСЕМБУРГ»

 


Источник marieclaire.ua