Припиняйте готувати гречку: виявилося, що крупа може вас поховати

Незважаючи на те, що гречка має безліч корисних властивостей, їсти її можна не всім. Адже цей продукт також здатний шкодити організму, якщо вживається в їжу дуже часто або у великій кількості.

Фахівці пояснили, що гречкою не слід зловживати, зокрема, жінкам після 40 років.

Вони пояснюють, що в цьому віці їхній організм відчуває особливу потребу в кальції, однак саме цей мінерал може недостатньо повноцінно засвоюватися через частого вживання гречки.                    

У свою чергу погане засвоєння та нестача мікроелементів впливають на схильність до остеопорозу та хвороб зубів через ослаблення та пошкодження їх емалі, додають лікарі.

Гречка, скріншот з відео

Крім того, улюблена багатьма гречка може нашкодити у разі проблем із травним трактом. Зокрема, лікарі зазначають, що цей популярний продукт може спричинити спазми шлунка та інші дискомфортні явища.                  

Слід врахувати також інші небезпечні стани, у яких вживання гречки слід мінімізувати і суворо контролювати. Зокрема, йдеться про алергію, гіпертонію, вагітність, ниркову недостатність, виразку шлунка.               

Попереджають медики і тих, хто має намір схуднути. В цьому випадку “сидіти на гречці” не варто, тому що така дієта може негативно вплинути на здоров’я.                 

Варена гречка, фото з вільних джерел

Нагадаємо, при яких симптомах потрібно бігти до лікарні через можливий рак.

Раніше ми повідомляли, що порадували смакові рецептори – попрощалися зі здоров’ям: від якої їжі краще відмовитись.


Источник